Конкурс «Управління ІТ-проєктами» - результати
На цій сторінці Ви бачите результати Конкурсу «Управління ІТ-проектами» учасників, які запрошувались на фінал конкурсу
- online-етапу (максимальна кількість балів - 300) та фіналу
Щоб побачити результати по країні, регіону, області, учаснику - використовуйте Фільтр
Фільтр
П.І.Б. |
Назва НЗ |
Onl_Упр.ІТ-проектами |
---|---|---|
Барасій Артем Миколайович | Вінницький національний технічний університет | 260 |
Дема Богдан Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 260 |
Яценко Віталій Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 260 |
Сивуля Вітаілій Юрійович | Вінницький національний технічний університет | 250 |
Дудукало Нікіта Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 250 |
Фокін Олексій Ігорович | Вінницький національний технічний університет | 250 |
Потульний Іван Сергійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 240 |
Унегов Артем Владиславович | Донбаська державна машинобудівна академія | 240 |
Канішев Владислав Олександрович | Донбаська державна машинобудівна академія | 240 |
Спаська Поліна Романівна | Запорізький національний університет | 240 |
Тітов Антон Васильович | Вінницький національний технічний університет | 240 |
Мальований Максим Ярославович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 230 |
Турчин Максим Костянтинович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 230 |
Альохін Олександр Васильович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 230 |
Філіпенко Тарас | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 230 |
Балінська Олександра Борисівна | Чорноморський національний університет імені Петра Могили | 230 |
Василенко Назар Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 230 |
Комарницький Владислав Михайлович | Вінницький національний технічний університет | 230 |
Лисаковський Владислав Вікторович | Вінницький національний технічний університет | 230 |
Мусятовський Дмитро Анатолійович | Вінницький національний технічний університет | 230 |
Гусятинська Яна Сергіївна | Вінницький національний технічний університет | 230 |
Гарматюк Костянтин Анатолійович | Вінницький національний технічний університет | 230 |
Данилова Ангеліна Вадимівна | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | 230 |
Найпак Павло Олексійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 220 |
Бойко Олександр Сергійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 220 |
Немога Олег Геннадійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 220 |
Протасов Олександр В'ячеславович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 220 |
Углов Арсеній Максимович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 220 |
Гречко Сергій Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Сафончик Дмитро Олександрович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | 220 |
Цугель Роман Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Клименко Максим Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Білич Іван Іванрвич | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Денисенко Вікторія Олегівна | Донбаська державна машинобудівна академія | 220 |
Плахотнюк Владислав Дмитрович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Жаботинська Софія Ярославівна | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 220 |
Коваль Нікіта | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Медведь Роман Геннадійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 220 |
Деркач Таїсія Миколаївна | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 220 |
Іщук Владислав Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Савелко Ростислав Олегович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Нінічук Юрій Олександрович | Нововолинський електромеханічний фаховий коледж | 220 |
Євдокименко Платон Сергійович | Національний університет біоресурсів і природокористування України | 220 |
Турбовець Анастасія Олександрівна | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Тихоліз Ростислав Віталійович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Грамотов Олег Святославович | Вінницький національний технічний університет | 220 |
Кондрачук Олександр Вадимович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 210 |
Байдала Олександра | Національний університет біоресурсів і природокористування України | 210 |
Горячев Владислав Дмитрович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 210 |
Ізотова Анастасія Романівна | Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» | 210 |
Сентюрін Євгеній Євгенійович | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Кобенда Денис Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Новак Віталій Ігорович | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Лавренюк Арсен Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Козуб Дмитро Сергійович | Донбаська державна машинобудівна академія | 210 |
Лисюк Святослав Олегович | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Пастух Марія Миколаївна | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Соник Іван Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 210 |
Кіндінов Іван Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 210 |
Гунько Максим | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Ткаченко Марк Ігорович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 210 |
Тереза Таміла Анатолі\вна | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 210 |
Журба Даниїл Юрійович | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Дорожанський Артем | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Калінін Дмитро Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 210 |
Стукан Олександр | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 200 |
Тата Джад | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | 200 |
Долженко Владислав Костянтинович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 200 |
Григоренко Дарія Віталіївна | Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» | 200 |
Свисенко Олег Вікторович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 200 |
Якимчук Валентин Андрійович | Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 200 |
Ліщинський Артем Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Дзюменко Георгій Дмитрович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Мазур Максим Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Черняк Тетяна Валентинівна | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Ратинська Ангеліна Миколаївна | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Міняйло Михайло Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Козоріз Роман Ігорович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Сороколіт Владислав Ігорович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Киричок Софія Олександрівна | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 200 |
Долгій Богдан Юрійович | Запорізький національний університет | 200 |
Шарко Юрій Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Приходько Артем Валерійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 200 |
Яценко Катерина Вячеславівна | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Коваль Андрій Миколайович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Антонюк Віктор Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Цимбал Олександр Віталійович | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Павлюк Світлана Романівна | Вінницький національний технічний університет | 200 |
Заврін Назар Костянтинович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 190 |
Назарець Максим Петрович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 190 |
Мельник Анастасія Володимирівна | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Кушнір Таїсія Богданівна | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Журавель Павло Олександрович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 190 |
Самуськов Михайло Дмитрович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 190 |
Обуд Володимир Михайлович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | 190 |
Шоробура Максим Юрійович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Наконечний Влас Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Марченков Павло Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Качур Дмитро Анатолійович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Швець Денис Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Кушнір Олексій Юрійович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Чорний Олександр Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Чубенко Денис Ігорович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Панасов Нікіта Олегович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Середа Дмитро Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Чернюк Павло Дмитрович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Повар Павло Ігорович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Рильцов Віталій Єгорович | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Походзей Дарʼя Костянтинівна | Вінницький національний технічний університет | 190 |
Бараненко Артем Олегович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 180 |
Березовський Віталій Олександрович | ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя» | 180 |
Голюс Дмитрій Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Близнюк Єгор Сергійович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Трачук Ілля Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Миронов Максим Андрійович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Чекалюк Діма Ігорович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Кузьмін Михайло Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Богонос Богдан Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Януш Олександр Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 180 |
Тертерян Артур Мартикович | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Шиндирук Вікторія Дмитрівна | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Гордаш Аліна Русланівна | Вінницький національний технічний університет | 180 |
Катунін Дмитро Сергіович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 170 |
Журавльов Іван Сергійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 170 |
Починок Альона Ігорівна | Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» | 170 |
Бахметьєв Ілля Сергійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 170 |
Пахолюк Дмитро Анатолійович | Вінницький національний технічний університет | 170 |
Гладунчик Андрій Михайлович | Вінницький національний технічний університет | 170 |
Шклярук Марія Богданівна | Вінницький національний технічний університет | 170 |
Ткаченко Інна Романівна | Вінницький національний технічний університет | 170 |
Липчей Ольга Михайлівна | Вінницький національний технічний університет | 170 |
Жеревчук Сергій Сергійович | Відокремлений структурний підрозділ «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» | 170 |
Хлівний Андрій Анатолійович | Запорізький національний університет | 170 |
Саченко Павел | Вінницький національний технічний університет | 170 |
Рева Вікторія Олександрівна | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 160 |
Тюхнін Станіслав Олексійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 160 |
Стволовий Артем Борисович | Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» | 160 |
Сичук Анастасія Ігорівна | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Пугач Артьом | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Чорнопиский Роман Валентинович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Боднар Олександр Миколайович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Полянський Олександр | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Закабула Олексій Юрійович | Донбаська державна машинобудівна академія | 160 |
Будзінський Артем Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Херсон Богдан | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Чиримпей Михайло Ігорович | Донбаська державна машинобудівна академія | 160 |
Краєвська Єлізавєта Сергіївна | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Зацепін Олег Євгенович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Атрошко Роман Андрійович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Волошин Назарій Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Щерба Владислав Васильович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Сищенко Назар Віталійович | Вінницький національний технічний університет | 160 |
Голуб Артем Вікторович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 150 |
Маявець Олег Олександрович | Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» | 150 |
Гринчак Максим Олегович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Марисик Даніїл Миколайович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Ліневич Роман Юрійович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Дейбук Денис Валерійович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Дончик Віталій Вікторович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Власюк Руслан Юрійович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Шевчук Артем Олександрович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Кудрань Софія Павлівна | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Маркевич Дмитро | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Путкарадзе Вікторія Юріївна | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Єнєнков Максим Романович | Донбаська державна машинобудівна академія | 150 |
Крушельницький Артем Вікторович | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Зелінський Вячеслав | Вінницький національний технічний університет | 150 |
Бахметьєв Ілля Сергійович | Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара | 140 |
Клешко Влад Володимирович | Вінницький національний технічний університет | 140 |
Харченко Роман Вікторович | Вінницький національний технічний університет | 140 |