Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2019"


Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2019" 15.02.2019

Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2019"

15 лютого стартувала Міжнародна студентська ІТ-олімпіада «IT-Universe-2019».
 
Конкурсна програма ще формується, але вже анонсовано 10 конкурсів (познайомитись з конкурсами).

Звернуть увагу - Конкурсанти можуть взяти участь в першому турі будь-яких конкурсів, які їх зацікавлять. Більш того, оргкомітет може запросити конкурсантів, які показали високі результати, взяти участь у фіналі цих конкурсів, незалежно від того, чи вибрали конкурсанти цей конкурс основним.можуть прийняти всі учасники, щоб перевірити власні сили.

Перший етап розпочнеться вже в березні - online-тестування та прийом робіт/проектів на творчі та інноваційні конкурси. Графік змагань знаходиться тут.

Якщо Ви готові випробувати Ваші сили - долучайтесь:
Дякуємо всім за активну участь в IT-Universe сезонів 2013-2018 та запрошуємо до змагань у новому сезоні!
Разом ми створимо ІТ-всесвіт icon_smile.png

Офіційний веб-сайт https://it-universe.org/ працює не тільки як веб-сайт ІТ-Олімпіади, а й як професійна мережа - всі учасники IT-Universe отримають можливість задавати питання експертам, журі, організаторам і спілкуватися на будь-які теми.

У зв'язку з цим реєстрація на участь в IT-Universe проходить в два етапи: спочатку Ви реєструєтеся на офіційному веб-сайті, а потім відбувається реєстрація навчальних закладів та учасників на участь в новому сезоні. Це трохи складніше, але для тих, хто реєструвався в минулих сезонах реєстрація проходить набагато простіше - їм потрібно тільки перевірити облікові дані і, при необхідності, відредагувати їх.

knukim IT-Universe_1.jpg


Повернення до списку