Розпочато прийом робіт за творчими та інноваціними конкурсами - заявіть про Ваші напрацювання!


Розпочато прийом робіт за творчими та інноваціними конкурсами - заявіть про Ваші напрацювання! 05.03.2019

Розпочато прийом робіт за творчими та інноваціними конкурсами - заявіть про Ваші напрацювання!

5 березня  2019 року. Розпочався прийом робіт за творчими та інноваційними конкурсами:

Конкурс передових ідей та технологій «Інтернет речей»

IT-d_1.png

У вас є ідеї, як за допомогою інтернету змінити життя на краще, але немає можливості продемонструвати їх оточуючим? Давно розробляєте бізнес-проект, але не знаєте, де взяти інвестиції? Чи вважаєте свій стартап унікальним і хочете переконати в цьому інших?

Конкурс передових ідей і технологій «Інтернет речей» - це відмінна можливість розповісти про свої розробки, отримати професійну оцінку експертів і шанс реалізувати проект на міжнародному або національному ринку.


Конкурс «Кращий диплом з кібербезпеки»

IT-d_1.png Тема кібербезпеки в сучасному світі - світі інформаційних технологій стає все більш актуальною. Всі студенти пишуть дипломні роботи, курсові роботи, проводять дослідження. Але дуже часто ці дослідження так і залишаються лежати "на полиці".
В рамках цього конкурсу ми пропонуємо всім конкурсантам представити результати досліджень на тему "Кібербезпека" в форматі статей. Всі статті, прийняті журі, будуть опубліковані на офіційному веб-сайті ITUniverse.
Автори кращих публікацій будуть запрошені на фінал і представлять свої роботи журі.
Конкурс «Кращий інноваційний диплом (проект)»

IT-d_1.png Всі студенти пишуть дипломні роботи, курсові роботи, проводять дослідження. Але дуже часто ці дослідження так і залишаються лежати "на полиці".
В рамках цього конкурсу ми пропонуємо всім конкурсантам представити результати досліджень на тему "Використання ІТ суспільством" в форматі статей.
Всі статті, прийняті журі, будуть опубліковані на офіційному веб-сайті IT-Universe. Автори кращих публікацій будуть запрошені на фінал і представлять свої роботи журі.
Конкурс «Розробка мобільних застосунків»

Logo_Mob.png
Мобільні пристрої (смартфони, планшети, трансформери, ...) вже міцно увійшли в наше життя. Причому зростає не тільки кількість мобільних користувачів, а й час роботи з мобільними пристроями. Все більша кількість завдань користувачі вирішують за допомогою мобільних пристроїв, а не традиційних ПК або ноутбуків.
Взявши участь в конкурсі, Ви зможете зробити перший крок на шляху побудови кар'єри в сфері розробки мобільних додатків.
Конкурс «Роботи з нами, роботи навколо нас»

IT-d_1.png На конкурс представляється ПРАКТИЧНА реалізація роботів будь-якого типу і будь-якого призначення. Наприклад - розумний будинок, спортивні роботи (роботи для змагань) і т.д.
Під роботом розуміється обов'язкова наявність виконавчої апаратної частини і керуючої програми. Програмна частина може перебувати окремо від апаратної частини.

Нагадуємо, що конкурсанти можуть прийняти участь у першому етапі по будь-яким конкурсам і за результатами обрати для себе основний конкурс для участі у Фіналі (звичайно, якщо результати будуть високими :)).

Скористайтеся можливістю заявити про Ваші напрацювання!

Повернення до списку