Відкрито доступ до онлайн-тестування - запрошуємо всіх бажаючих перевірити свої сили!


Відкрито доступ до онлайн-тестування - запрошуємо всіх бажаючих перевірити свої сили! 01.03.2020

Відкрито доступ до онлайн-тестування - запрошуємо всіх бажаючих перевірити свої сили!


1 березня  2020 року. Відкрито доступ до онлайн-тестування за конкурсами:

  •     Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку»
  •     Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку»
Нагадуємо, що конкурсанти можуть прийняти участь у першому етапі по будь-яким конкурсам і за результатами обрати для себе основний конкурс для участі у Фіналі (звичайно, якщо результати будуть високими :)). 


Більш детальна інформація про конкурси:

Конкурс «Програмування в автоматизованих системах обліку»

Спілка Автоматизаторів Бізнесу
Високий рівень знань в області програмування в автоматизованих системах обліку дозволяє молодому фахівцеві реалізувати себе в різних напрямках: програмування та адміністрування, консультування, роботи по супроводу та впровадження прикладних рішень, що надає реальні можливості для успішного працевлаштування та самореалізації.
Завдання конкурсу - сприяти підготовці творчих і самостійно мислячих фахівців, що мають професійні навички розробки програмних продуктів, знайомих з особливостями рішення облікових завдань і передовими досягненнями IT-індустрії.Конкурс «Використання автоматизованих систем обліку»

Спілка Автоматизаторів Бізнесу
Сучасний випускник, який здобув освіту в області фінансово-економічних дисциплін, повинен мати навички використання професійних програмних продуктів автоматизації бухгалтерського обліку.
Завдання конкурсу - сприяти підготовці творчих і самостійно мислячих фахівців, знайомих з особливостями рішення облікових завдань і передовими досягненнями IT-індустрії.


Увага! Для проходження online-тесту є тільки одна спроба! Тому спочатку необхідно пройти тренувальні тести.

Повернення до списку