Зміна формату та продовження термінів початкових етапів IT-Universe-2020 у зв`язку з надзвичайною ситуацією.


Зміна формату та продовження термінів початкових етапів IT-Universe-2020 у зв`язку з надзвичайною ситуацією. 06.04.2020

Зміна формату та продовження термінів початкових етапів IT-Universe-2020 у зв`язку з надзвичайною ситуацією.

У зв'язку з надзвичайною ситуацією організаційним комітетом Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe» (IT-Universe) прийнято рішення про зміну формату змагань та Фіналу IT-Universe сезону 2020. А саме:
  1. Фінал відбудеться в заплановані дати - 1-15 червня 2020 року, але всі заходи Фіналу будуть проходити дистанційно (в режимі "онлайн-змагань" та/або в форматі інтернет-відеозв'язку (для творчих та інноваційних конкурсів).
  2. По всім конкурсам будуть продовжені перші (відбіркові) етапи - до 20 травня. Списки фіналістів будуть опубліковані до 25 травня (якщо інше не передбачено умовами конкурсу).
  3. У конкурсах «Програмування в автоматизованих системах обліку» та «Використання автоматизованих систем обліку» відміняється другий етап (Відбірковий online-етап - рішення практичних завдань). Перший етап за цими конкурсами (Заочний етап - online-тестування)  буде продовжено до 20 травня.
Більш детальна інформація про дати та формат змагань будуть опубліковані не пізніше 25 травня 2020 року.Повернення до списку