Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2021"


Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2021" 15.01.2021

Старт Міжнародної студентської ІТ-олімпіади "IT-Universe-2021"

15 січня 2021 року відбувся старт одинадцятого сезону Міжнародної студентської ІТ-олімпіади IT-Universe - "IT-Universe-2021" - відкрито реєстрацію на участь Закладів вищої освіти. Реєстрація студентів розпочнеться 1 лютого.

В 2021 році знову плануємо особливий фінал - на базі території Національного університету біоресурсів і природокористування України. Заходи фіналу будуть відбуватися протягом 4-х днів, що дасть змогу учасникам не лише позмагатись, але й поспілкуватись між собою та творчо провести час. Сподіваємося, що фінал пройде очно. Хоча ми готові і до варанту "онлайн", як це було минулого року.

Конкурсна програма ще формується, але вже традиційні 10 конкурсів вже готуються до анонсу. 
Перший етап розпочнеться вже в березні - online-тестування та прийом робіт/проектів на творчі та інноваційні конкурси. 
Запрошуємо до змагань у новому, ювілейному, сезоні!
Разом ми створимо ІТ-всесвіт icon_smile.png

Офіційний веб-сайт https://it-universe.org/ працює не тільки як веб-сайт ІТ-Олімпіади, а й як професійна мережа - всі учасники IT-Universe отримають можливість задавати питання експертам, журі, організаторам і спілкуватися на будь-які теми.

У зв'язку з цим реєстрація на участь в IT-Universe проходить в два етапи: спочатку Ви реєструєтеся на офіційному веб-сайті, а потім відбувається реєстрація навчальних закладів та учасників на участь в новому сезоні. Це трохи складніше, але для тих, хто реєструвався в минулих сезонах реєстрація проходить набагато простіше - їм потрібно тільки перевірити реєстраційні дані і, при необхідності, відредагувати їх.

knukim IT-Universe_1.jpg


Повернення до списку