Хакатон Vinnytsia Linuxation


Хакатон Vinnytsia Linuxation 18.04.2021

Хакатон Vinnytsia Linuxation

17 квітня 2021 року відбувся хакатон “Vinnytsia Linuxation”. Захід пройшов у дистанційному форматі. У хакатоні взяло участь 10 команд з трьох університетів:
  • Вінницький національний технічний університет

  • Донецький національний університет імені Василя Стуса

  • Харківський національний університет радіоелектроніки

Перше місце зайняла команда YTMY у складі Коркошка Віктора, Хилька Степана та Каракути Дениса. Члени журі відзначили високий професійний рівень кваліфікації в учасників хакатону та вміння знаходити нові підходи у вирішенні складних завдань. Переможці використовували власний код для вирішення завдань, які неможливо було виконати типовими засобами системного адміністрування. Команда переможців змогла впевнено отримати перемогу завдяки успіхам та перемогам в інших конкурсах та хакатонах з адміністрування систем і мереж, а також з ІТ-безпеки, що проходили раніше.

Хакатон "Vinnytsia Linuxation" покликаний поглиблювати серед студентів рівень розуміння технологій DevOps, адміністрування мереж, а також UNIX-подібних ОС, основних дистрибутивів GNU/Linux зокрема. Хакатон дасть всім бажаючим студентам можливість продемонструвати відмінний рівень знань з відповідних напрямків, а також заявити ІТ-індустрії про свій намір зайняти в ній своє місце в якості DevOps-інженера, мережевого адміністратора, розробника вбудовуваних систем або навіть IT-менеджера.

Сайт хакатону: linuxation.in.ua

photo_2021-04-17_19-44-26.jpg
Повернення до списку